poniedziałek, 30 października 2017

obstawianie meczów piłka nożna

TotoLotek jest najbardziej znanym bukmacherem w Polsce. Spółka została powołana do życia w 1992 roku i jako jedyna z lokalnych korporacji bukmacherskich należy do Międzynarodowego Stowarzyszenia Firm Loteryjnych oraz Totalizatorów. Jest także najbardziej znanym organizatorem zakładów obustronnych wśród Polaków, nawet tych, którzy nie asystują w zakładach. TotoLotek to legalny bukmacher, jaki część swojej aktywności i losowania pokazuje w kanałach telewizyjnych.

W całości TotoLotek jest częścią Intralotu - internacjonalnej firmy, która na rynku gier cyfrowych, zakładów sportowych, gier hazardowych i innych jest uważana za jedną z największych firm. Intralot prowadzi działalność w 53 krajach na globie.

TotoLotek funkcjonuje zgodnie z opublikowanymi przez Ministra Finansów koncesjami oraz regulaminami. Prowadzi i organizuje zakłady wzajemne, innymi słowy takie zakłady, jakich przedmiotem są wygrane pieniężne bądź rzeczowe.

Całość bazuje na odgadywaniu:

• wyników sportowych we współzawodnictwie zawodników;
• wyników we współzawodnictwie zwierząt, na przykład wyścigów konnych.

Oferta TotoLotka jest w rzeczywistości wybitnie bogata, przynależy do niej większa część dziedzin sportowych. W 2010 roku bukmacher został uhonorowany złotym godłem w ogólnopolskim konkursie Laur Konsumenta 2010. W 2008 roku totalizator został wyróżniony odznaczeniem Laur konsumenta w kategorii Odkrycie Roku 2008 za wprowadzenie zakładów na wyścigi szwedzkich kłusaków. TotoLotek ma prawo zaoferować swoim kontrahentom najogromniejszą ofertę zakładów bukmacherskich na rynku polskim. Cieszy się też kolosalnym zainteresowaniem wszystkich biorących uczestnictwo w zakładach.
Wiecej na : typowanie meczy forum

1 komentarz: